תוכנת אנטי-וירוס לאנדרואיד – כיצד לבחור נכון

האם אתה מכיר את התכונות שאתה צריך לחפש בתוכנת אנטי וירוס לאנדרואיד? מלבד יכולתו לקבוע ולנקות וירוסי מחשב ותוכנות ריגול ותוכנות פרסום אחרות, עליו להחזיק במסד נתונים מעודכן כל הזמן של איומי וירוסי מחשב מוכרים ולהיות בעל יכולת לסרוק את כל קבצי מערכת אנדרואיד החיוניים לאיתור זיהומים לפי דרישה. . סריקה בזמן אמת כמו גם בדיקת יישומים ניידים לאיתור וירוסים הם חלק מהתכונות האחרות שצריך לחפש. תכונות הגנה נגד גניבה נוטות להיות תכונה רצויה. על התוכנית לעשות את זה ללא מאמץ למצוא את המכשיר במקרה של גניבה וכן לשמור על המידע השמור עליו. בדיקת תוכן שירות SMS עבור תוכנות זדוניות היא תכונה נוספת שעליך לקחת בחשבון.

האנטי וירוס הטוב ביותר עבור אנדרואיד: ביקורות

בהתחשב בכך שאתה עשוי לשתף מידע רגיש במיוחד כגון פרטי כרטיס אשראי בכל פעם שאתה קונה באמצעות טלפון אנדרואיד שלך, חיוני שתהיה לך תוכנת אנטי וירוס המגנה מפני סיכוני פריצה. להלן כמה תוכנות ללא עלות כמו גם תוכנות בתשלום שהן מועמדות טובות.

AVG אנטי וירוס חינם

בין תוכניות האנטי-וירוס הטובות ביותר הזמינות עבור מערכת אנדרואיד היא בהחלט AVG Antivirus Free. זה נותן לך אבחון מקיף של כל ה-SMS, הדואר האלקטרוני, האפליקציות כמו גם התקני האחסון, שהם חלק בלתי נפרד מטלפון אנדרואיד. הוא מכיל תכונות סריקת תוכנות זדוניות, יחד עם הגנה מפני גניבה שיכולים לעזור לך לשמור על נתונים חשובים, במקרה שהטלפון הנייד שלך ייגנב. אבטחת ספאם ב-SMS מסופקת בנוסף. בדומה למהדורת המחשב האישי, אפליקציית AVG החינמית הזו לאנדרואיד היא אפשרות אמינה במיוחד.

SMobile Security Shield

אתגר נוסף להבחנה של האנטי וירוס הטוב ביותר עבור אנדרואיד הוא SMobile Security shield, הנמכר במחיר של 29.99 דולר. זוהי אפליקציה מעוצבת עבור מערכת ההפעלה אנדרואיד הכוללת תוכנת אנטי-וירוס, תכונת תמיכה בגיבוי וכן שירות נגד גניבות, שיכול לאפשר לך להיפטר ממידע חיוני לאחר אובדן.

תקן סופר אבטחה

אחת מתוכניות האנטי-וירוס החינמיות לטלפונים אנדרואיד היא המהדורה הסטנדרטית של Super Security. יחד עם אפשרות סריקה בזמן אמת כמו גם על פי דרישה, הוא מציע כל תכונות הגנה בסיסיות שאתה רוצה. אבטחה סופר מספקת מנוע אנטי-וירוס מבוסס ענן כדי לעזור לך להיפטר מתוכנות זדוניות. זה גם מספק ‚תיבה חזקה‘ להסתרת הנתונים הרגישים שלך.

AVG Antivirus Pro

אפשרות הגנת האנטי-וירוס המתוחכמת שסיפקה AVG היא Antivirus Pro. זה מורכב מכל אחת מהתכונות מהגרסה החינמית, יחד עם תכונות נוספות. זה מורכב מאבטחת דואר זבל רבת עוצמה נגד SMS וכן צוות תמיכה טכנית לפי דרישה במידת הצורך. זה עולה $9.99.

כפי שאתה יכול לראות, ישנן מספר אפשרויות בעלות נמוכה/ללא עלות להגנת AV Android. האפשרויות שהוזכרו לעיל כולן טובות, אז וודא שאינך לוקח סיכונים עם האנדרואיד שלך ותלך עם אחת מהן.Source by Peter Rahalski

Empfohlene Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.