10 האיומים הגרועים ביותר על תוכנות ריגול

תוכנות ריגול זה הדבר שכולנו חוששים ממנו. התקנות של כלי ריגול עלולות לזרוע הרס במחשב שלך. במקרים רעים זה יכול להגיע לנקודה שבה המחשב שלך מתקשה להידלק שלא לדבר על לעשות משהו מועיל. כלי ריגול זה מטרד אבל ישנן דרגות שונות של תוכנות ריגול, חלקן גרועות מאחרות אבל לכולם יש דבר אחד במשותף, אתה רוצה להיפטר מהם. תוכנת ריגול היא כל תוכנה שמנטרת את הפעילויות המקוונות שלך או מתקינה תוכניות – ללא הסכמתך – למטרות רווח או כדי לגנוב מידע אישי. 10 חבילות כלי הריגול הגרועות ביותר מופיעות למטה, הקפד לבדוק ולהסיר אותן בהקדם האפשרי.

1. Trojan-Downloader-Zlob. סוס טרויאני שמוריד מידע או תוכניות למחשב שלך ללא ידיעתך. זה מתחבא ברקע ופועל ללא ידיעתך. ה-Zlob מועבר בדרך כלל באמצעות קובץ מצורף לדואר אלקטרוני ומותקן ללא ידיעתך. הטרויאני הזה נפוץ מאוד בטבע, הוא מוריד תוכנת צד שלישי ומתקין אותה במחשב שלך.

2. Trojan.Gen. זהו מונח כללי לכל תוכנה חשודה שעלולה להימצא במחשב שלך. יש להתייחס אליו כזדוני ולהסיר אותו! ייתכן שתוכנת הריגול מתקינה תוכניות ללא ידיעתך או שהיא אוספת נתונים.

3. Trojan-Ace-X. Trojan ace X היא חבילת ריגול לגישה מרחוק שיכולה לתת למשתמש אחר גישה למחשב שלך, הם יהיו חופשיים להתקין תוכניות או לשנות הגדרות. סיכון אבטחה חמור ביותר שיש להסירו בהקדם האפשרי. זה בדרך כלל מוסווה לתוכנית לא מזיקה כדי לגרום לך להתקין אותה.

4. סוכן טרויאני. זהו מונח כללי לקבוצה של תוכנות ריגול שעשויות להקליט נתונים על פעילות האינטרנט שלך. הסר את הסוכן ברגע שהוא מזוהה.

5. Trojan Downloader Matcash. Matcash היא חבילת ריגול לגישה מרחוק שתעניק למשתמש גישה בלתי מוגבלת למחשב שלך. צריך להסיר אותו. זה עשוי להריץ תוכניות ברקע ללא ידיעתך והוא עשוי למחוק, לשנות או להוסיף תוכניות בכל פעם שמתחשק. בדרך כלל תידבק באמצעות קובץ מצורף בדוא“ל.

6. הסוכן הטרויאני Winlogonhook. Winlogonhook עשוי לנהל קבצים במחשב שלך. זה ייתן לאדם אחר גישה בלתי מוגבלת למחשב שלך ותאפשר לו למחוק, להוסיף או לשנות תוכניות או קבצים במחשב שלך. סיכון אבטחה חמור שיש להסירו.

7. מחשבה שנייה. יכול לאפשר לאדם גישה מלאה למחשב שלך ולתת לו שליטה מלאה במחשב שלך כולל מקלדת, עכבר וכונן קשיח. ניתן להתעסק בקבצים שלך מרחוק ויש להם גישה מלאה לכל הקבצים והתוכניות.

8. Trojan-Relayer-Areses. בדומה לשאר תוכנות הריגול, החבילה מוסווית כתוכנה תמימה או כקובץ מצורף למייל אך תתקין את עצמה ללא ידיעתך. לאחר ההתקנה, זה ייתן למשתמש מרוחק אחר גישה מלאה למחשב שלך ותאפשר לו למחוק, לגשת ולשנות קבצים כרצונו.

9. Trojan-Poolsv. Trojan-Poolsv עשויה לנהל קבצים במחשב שלך, לרבות יצירה, מחיקה, שינוי שם, הצגה או העברת קבצים למחשב שלך או ממנו. התוכנית בדרך כלל מוסווית כקובץ מצורף תמים למייל ומתקין את עצמה ללא ידיעתך.

10. טרויאני-פישר-בזוב. Trojan-Phisher-Bzub הוא טרויאני דיוג שעשוי לקצור מידע אישי כגון שמות משתמש וסיסמאות כדי לגשת לחשבונות פיננסיים. זה פועל בשקט ברקע מופץ בדרך כלל כקובץ מצורף למייל. כלי הריגול יהיו מחופשים לתוכנית תמימה.

זו בשום אופן לא רשימה מלאה של איומי תוכנות ריגול, אבל כל אלה הם איומים רציניים לאחרונה שעלולים להזיק או להשחית את נתוני המחשב שלך ובמקרים מסוימים העיבוד כמעט חסר תועלת. הדבר הטוב ביותר לעשות עם כלי ריגול הוא להסיר אותם!Source by Steven Kirby

Empfohlene Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.